Slováci vyrábajú vysoko účinné rúška a dýcha sa v nich lepšie!

Mnohí sa po roku pandémie nevedia dočkať vytúženej dovolenky. Či už ju strávite na Slovensku alebo v zahraničí, nezabúdajte, že vírus nikam nezmizol. Ochráni vás aj jednorazové rúško. Nie každé je však kvalitné. Slováci vyrábajú ochranu pred koronavírusom, na ktorú sa môžete spoľahnúť a stojí iba pár centov!

Jednorazové rúško od slovenskej firmy Medical Sixtine je kvalitné, vysoko účinné, priedušné a hygienické, keďže každé je balené osobitne.
Všetky rúška sú indivudiálne balené.
Rúška sú vhodné aj pre deti či osoby trpiace respiračnými problémami, keďže sú vyrobené z materiálu garantujúceho vysokú priedušnosť.
Slovenská firma Medical sixtine vyrába rúška v spolupráci s odborníkmi zo Slovenskej zdravotníckej univerzity. Spĺňajú najvyššie normy.
Ide o trojvrstvové rúško z netkanej textílie, v strede je filtračná vrstva. Vnútorná vrstva je hydrofilná a absorbuje čiastočky, ktoré človek vydychuje. Z vonkajšej strany je hydrofóbna vrstva, ktorá naopak odpudzuje vlhkosť a vodu. Nosením človek pred kvapôčkovou nákazou tak chráni seba aj svoje okolie.
Cez e-shop si môžete objednať kvalitné jednorazové rúška od firmy Medical Sixtine aj v praktickom dovolenkovom balení.
Trojvrstvové ochranné chirurgické rúško môžete kúpiť v rôznych baleniach.
Jednorazové chirurgické rúška od slovenskej firmy Medical Sixtine vyrábajú na automatickej linke a každé je balené osobitne. Stanete sa tak prvou osobou, ktorá sa rúška dotkne.
Rúško má tri vrstvy a chráni až na 99,7 %. Je jednorazové, hygienické a priedušné.
Cez e-shop si môžete objednať kvalitné jednorazové rúška od firmy Medical Sixtine v rôznych baleniach.
Vnútorná vrstva rúška je hypoalergénna, príjemná na dotyk s pokožkou a vyznačuje sa vysokou absorpciou potu a vlhkosti.
Výrobná a baliaca linka je plne automatická a počas celého výrobného procesu nedochádza ku kontaktu človeka so vstupnou surovinou. Je to záruka, že konečný užívateľ rúška je jeho prvou kontaktnou osobou.
Jednorazové rúška od firmy Medical sixtine sú určené ako pre zdravotníckych pracovníkov, tak aj bežných ľudí.
Firma sa riadi filozofiou, na základe ktorej pre Slovákov zabezpečuje jednorazové rúška s vysokou kvalitou, za primeranú cenu. Každé rúško je navyše na automatickej linke, a počas celého výrobného procesu, balené osobitne, a tak nedochádza ku kontaktu človeka s rúškami. Konečný užívateľ rúška je tak jeho prvou kontaktnou osobou.
Rúška od slovenskej firmy sa vyznačujú vysokou účinnosťou až 99,7 %, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Vyrábali ich v spolupráci s odborníkmi zo Slovenskej zdravotníckej univerzity.
Každé rúško je navyše na automatickej linke, a počas celého výrobného procesu, balené osobitne, a tak nedochádza ku kontaktu človeka s rúškami. Konečný užívateľ rúška je tak jeho prvou kontaktnou osobou.
Slovenská firma Medical sixtine vyrába rúška v spolupráci s odborníkmi zo Slovenskej zdravotníckej univerzity. Spĺňajú najvyššie normy.